1A
GRUPPE 1
Bader Raphaela
Bernath Fabio
Czerny Patrick
Erian Jaron
Fischer Lorenz
Gonzi Tamara
Hois Leon
Krumpl Maximilian
Lungkofler Jonathan
Makoru David
Messner Cathleen
Mirtic Valentina
Nagelschmied Hannah
1B
GRUPPE 1
Adunka Johannes
Gogula Jonas
Kappel Lea
Panzer Karoline
Pobatschnig Kristina
Rasser Paul
Ressler Maximilian
Schönfelder Alisa
Schweizer Tobias
Sillipp Gerhard
Spendier Yasmine
Supanz Marco
Trippolt Paul
Zele Maks
1C
GRUPPE 1
Bakouras Dimitrios
Buchatschek Lani
Erlacher Moritz
Fischer Alina
Hajdarevic Sara
Herrnhofer Sebastian
Kandler David
Kucharcuk Christian
Marinello Carolina
Moser Chiara
Ossenig Felix
Pipan Semjon
Pirker Valerie
1D
GRUPPE 1
Fruhwirth Leo
Paskoli Christian
Payrer Tara
Petritsch Hannah
Pirker Sophia
Preiml Emely
Sabitzer Walter
Sagl Lucas
Schwartz Eva
Skerjanc Sara
Trinc Ruben
Zaiser Hannah
2A
GRUPPE 1
Distlbacher Sigurd
Feichtinger Felix
Flores Paul
Gogula Theresa
Jenull Sascha
Josipovic Borna
Kappel Luca
Kasper Helen
Kudlicka Lea
Laib Victoria
Lindschinger Felix
Möderitsch Johanna
2B
GRUPPE 1
Bakouras Alexia
Caka Dorina
De Monte Luca
Ebner Johanna
Eschenauer Lukas
Fleischhacker Samuel
Kienberger Lena
Meitz Lea
Moser Niko
Preißl Felix
Rudolf Pia
2C
GRUPPE 1
Aichholzer Jakob
Diex Hannah
Gebeneter Rene
Gebenetter Ferdinand
Grassl Elena
Haas Felix
Hutter Raffael
Isopp Marcus
Kaiser Sebastian
Krall Julia
Krammer Moritz
Kreuzer Niklas
2D
GRUPPE 1
Hornbanger Pascal
Pamperl Lukas
Regenfelder Jessica
Reiter Kathrin
Spörk Natalie
Steinkellner Patrick
Telsnig Helene
Terbuch Jeannine
Valent Luca
Wagner Lena
Wlassits Valentina
2E
GRUPPE 1
Brezlan Jana
Buchbauer Katharina
Groinigg Larissa
Haimburger Franziska
Himmelbauer Matthias
Kerndle Verena
Kogler Dennis
Krametter Mathias
Leitner Anna-Sofie
Niederl Fabian
Remschnig Katharina
3A
GRUPPE 1
Fleischhacker Hannah
Hassler Florian
Hinterreither Johannes
Kogler Antonia
Leczek Xenia
Lederer David
Lotteritsch Samuel
Maties-Tolan Ovidiu
Meierhofer Franziska
Niederkofler Thomas
Nussbaumer Maximilian
Payrer Magnus
Schönfelder Johannes
3B
GRUPPE 1
Brandstätter Max
Buchacher Georg
Bucher Chiara
Freithofnig Manuel
Gratzer Monika
Hornbanger Elina
Iossa Marwin
Kitz Matteo
Konrad Matthias
Krug Maxima
3C
GRUPPE 1
Abson Leon
Bassolino Veronica
Erharter Pius
Erian Rhea
Gassinger Sebastian
Kolly Levian
Krassnitzer Alexander
Kraxner Sophie
Kunst Victoria
Matschnigg Moritz
Ogris Simon
Pirker Sebastian
3D
GRUPPE 1
Amin Yara
Diete Jasmin
Edlinger Marc
Hornbanger Celine
Juritsch Paul
Kopeinig Marco
Koppitsch Stefan
Krassnitzer Johannes
Krause Valentin
Krenbucher David
Kummer Joel
Laurenchuk Varvara
Leeb Maximilian
Legat Jason
3E
GRUPPE 1
Berghuber Lisa-Marie
Besold Helena
Gagea Lois
Haber Larissa
Habernig Pia
Hainig Teresa
Hausdorfer Valentina
Hofstätter Erik
Hufnagl Florian
Kaiser Tabea
Konrad Stefanie
Kovacevic Lejla
Nagelschmied Felix
Nessmann Lena
4A
GRUPPE 1
Fritz Raphael
Fuchs Melina
Gebhard Markus
Gratzer Ania
Haberl Maximilian
Haberl Silvana
Haberl Viktoria
Hundsbichler Thomas
Jordan Florian
Kejzar Raphaela
Kienberger Moritz
Krall Florian
Mella Caroline
4B
GRUPPE 1
Adinger David
Dörflinger Iris Christin
Ebner Felix
Grün Chiara
Holzmann Elena
Köck Jakob
Kolle Ramona
Kristler Nicolas
Langmaier Sophia
Maizinger Chiara
Mehringer Lea
Meierhofer Verena
4C
GRUPPE 1
Bergmann Julia
Egger Jessica
Freithofnig Johanna
Fruhwirth Lorenz
Funder Peter
Gratzer Anna
Irrasch Tobias
Kernmayer Johanna
Koppitsch Verena
Köppl Julia
Kriz Anna
Laßnig Hannah
Lerchbaumer Marco
Proprenter Verena
4D
GRUPPE 1
Adunka Hannah
Buchbauer Christoph
Felsberger Fabian
Gitschthaler Carina
Greier Helena
Haas Lukas
Hibic Medina
Hobel Jannik
Kienberger Luca
Kleinszig Anna
Knafl Konstantin
Knapp Adrian
Kosaric Ilma
4E
GRUPPE 1
Bischof Nina Leonie
Cirikovic Amir
Egger Elisabeth
Engl Sarah
Funder Christina
Grabner Nina
Greiml Sarah
Khabir Alexander
Knaller Katharina
Knapp Larissa
Leitner Jonas
5A
GRUPPE 1
Gorton-Hülgerth Benjamin
Herrnhofer Stephanie
Köchl Franziska
Kogler Helena
Kummer Elena-Lisa
Mallner Marie-Theres
Mallner Max
Marcher Franziska
Mitterdorfer Jana
Mundschütz Alina
5B
GRUPPE 1
Augustin Norman
Diex Sebastian
Eberhard Simon
Ellersdorfer Michael
Gröchenig Davin
Hofstätter Lisa
Hofstätter Nina
Kerndle Nadine
Kunst Valentina
Lammer Claudia
6A
GRUPPE 1
Berger Tristan Andreas
Czerny Elena
Flores Christian
Germek Ariel
Habich Benjamin
Hufnagl Julian
Kogler Sabrina
Konrad Selina
Kröpfl Fabian
Marktl Lisa Sophie
Padinger Lea
Wagner Arthur Konrad
6B
GRUPPE 1
Bodner Maxima
Dzindic Aida
Felsberger Alina
Hunkin Louise Emily
Floredo Raphael
Fuchs Elisa
Galan Darius
Hunger Anna
Ivanjko Gabriel
Kraßnitzer Lukas
Mick Anja
Nagele Teresa Sophie
7A
GRUPPE 1
Brcin Milana
Egger Maxima
Enkhtsetseg Ganjargal
Fasching Katharina Sophie
Gonzi Kevin
Grünkranz Raffael
Kaiser Sara-Sophie
Mlekusch Alexandra
7B
GRUPPE 1
De Monte Leona
Cancian Julian Dominik
Egger Jasmin
Eicher Anna-Lena
Elbe Thomas
Gratzer Elias
Höfferer Lukas
Jantscher Maximilian
Kircher Nadine